fbpx
Lokace

Kostelec

Příběh Renči & Honzy​

Znáte ten pocit, když víte, že takhle to má být? V průběhu portrétního focení, jsem se zastavil, odmlčel a začal Renatku s Honzou pozorovat jak hrají na klavír, kamera zapnutá a já v ten moment okamžitě věděl, že to bude úvodní snímek! A ptáte se proč? Oni byli tak skuteční, úžasní, nefalšovaní a ta scéna, byla jak z filmu, jak kdyby se na ni připravovali několik měsíců. Panovalo ticho, byly slyšet jen ozvěny z kláves a ve vzduchu jejich láska a nadšení.

A čím měla Renatka s Honzou svatbu nejkrásnější? Těmi lidmi, kterými jsou obklopení, pastelovými barvami všude kde se člověk podívá, dechberoucím proslovem oddávajícího, který může slyšet ročně jen pár vyvolených a mezi nimi byli oni dva, přáli si ho mít, slyšet.. však víte jak se to říká..:)

BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!

Nemáme slov---věděli jsme, že jste profíci, ale že to bude až takhle úžasné, to jsem asi nečekala.......Hrozně moc děkujeme!!!!!

Odpoledne jsem našla ve schránce dopis od Vás. Ve čtvrtek to byly už 2 měsíce od svatby a my stále slýcháme nadšené ohlasy na naše svatební video a fotky a hrozně rádi si u něho zavzpomínáme.

-

POJDMĚ DO TOHO SPOLEČNĚ!

Svatební kameraman

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK A NAPIŠTE NÁM