fbpx
Lokace

Útes na Bali

Příběh Barči & Patrika

Cestujeme si tak po Bali, pijeme kávičku a řekneme si, že bychom si chtěli natočit svatbu i zde. Vyšlete myšlenku a do 24-ti hodin, už stojíme před oltářem, ne my dva s Hankou, stojí tam Barča a Patrik. Není to příběh z filmu, ani reality, ale z ráje s jménem Bali. Barča s Patrikem, se rozhodli mít krásnou, maličkatou svatbu jen s těmi nejbližšími. 13 osob, 1 útes na okraji moře, balisjký oddávající a dron, který nechtěl ani vzlítnout v tom větru. Popravdě ani nevím, jak to popsat celé, přišlo mi to jak mimo realitu, něco co neexistuje, ale přesto vše to tu máme zachycené, ať na to můžeme vzpomínat a snít o tom, zažít to ještě jednou a pak znovu a znovu...

S Radkom a Hankou nás spojila náhoda ☺️ aj keď poďla mňa náhody neexistujú ☺️

trávili sme dovolenku na Bali keď som v jednej skupine na Fb natrafila na ich dotaz či niekto neplánuje na Bali svadbu- a my sme plánovali na ďalší deň 😀. Kontaktovali nás kde sa nahádzame, povedali sme im detaily o svadbe a dohodli sa že prídu za nami na druhý deň. Naša svadba bola malá, iba obrad v kruhu najbližšej rodiny na útese a potom spoločná večera. Prišli nejaký čas pred obradom, opäť sme si prešli priebeh svadby. Natočili niečo málo z príprav, spravili fotky a vyrazili sme.
Všetko prebehlo 💯% ! S Hankou sú velkí profesionáli. Mali sme fotografa aj cez svadob agentúru no video a fotky od Radka a Hanky sú proste 🔝.

Na začiatku som váhala a hovorila si, že veď načo nám bude video z takej malej svadby. No bolo to NAJLEPŠIE rozhodnutie 🙏 . Krásne zachytili všetky momenty a detaily nášho dňa.
Dodnes spomíname na tento deň a veľmi im ĎAKUJEME že aj vďaka nim máme krásne spomienky na našu svadbu ☺️

-

POJDMĚ DO TOHO SPOLEČNĚ!

Svatební kameraman

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK A NAPIŠTE NÁM