JEDINEČKÉ SVATEBNÍ FILMY, které podtrhují

RADOST, ŠTĚSTÍ A SÍLU PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Vytvořte si vzpomínku, kterou ani čas neoslabí.

Kateřina & Daniel

highlights

V jednom z nejkrásnějších míst Staroměstské kotliny, na úbočí Rychlebských hor, si svou lásku slíbili Kateřina a Daniel. Divoká horská příroda nedaleko hranic s Polskem vytvořila skvělé podmínky na výměnu romantických slibů i nespoutanou svatební zábavu s DJem, na kterou bude nevěsta s ženichem vzpomínat ještě dlouho.

Podívat se na film

Kateřina & Jakub

highlights

Kateřina a Jakub si pro svůj velký den vybrali městečko Velké Bílovice – proslulou vinařskou obec v Česku, která se pyšní nekonečnými vinicemi i romantickou kapličkou sv. Cyrila a Metoděje. Tradiční oddání v kostele vytvořilo skvělý kontrast s divokou svatební zábavou, jejímž zlatým hřebem byl odjezd novomanželů v nablýskaném BMW.

Podívat se na film

DENISA & Honza

highlights

Dechberoucí příroda a romantika jako z pohádky. Takový byl svatební den pro Denisu a Honzu, kteří si slíbili věrnou lásku na rustikálním statku Ondříkovice v srdci Českého ráje. Romantická atmosféra obřadu brzy vystřídala bujará zábava s povedenými tanečními kousky, kteří novomanželé vystřihli přímo na parketu.

Podívat se na film

Jolana & honza

videoklip

Zasněžené vrcholky stromů a mrazivé počasí utvořily dokonalé podmínky pro zimní mikro svatbu Jolany a Honzy, kteří svou svatbu prožili v samém srdci Valašska – vrchu Kohútce, kam za svým ženichem přijela nevěsta na svém statném hnědákovi. Svatba jako z pohádky, na kterou nikdo nezapomene.

Podívat se na film

BARBORA & PATRIK

svatba v zahraničí

Divoké vlny omývající písečné pláže a jemný vánek pohrávající si se šaty a závojem nevěsty – to byla exotická svatba Barbory a Patrika v indonéském Uluwatu. Nejkouzelnějším okamžikem celého dne byl svatební obřad odehrávající se na jedné z nejkrásnějších pláží s výhledem na nekonečný oceán.

Podívat se na film