JEDINEČKÉ SVATEBNÍ FILMY, které podtrhují

RADOST, ŠTĚSTÍ A SÍLU PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Vytvořte si vzpomínku, kterou ani čas neoslabí.

Kateřina & LADISLAV

Svatební film

Z jednoho jediného pohledu zjistíte, jak hluboké city k sobě chovají. Kateřina a Ladislav se rozhodli zpečetit svou lásku a vybrali si pro to okouzlující vyhlídku mezi šumavskými vrcholky. Dojemné svatební sliby a proslov oddávajícího zakončil ženich větou: Tak se tě dnes ptám, jestli se mnou chceš protančit životem? Společné „ano” pak odstartovalo zcela novou a výjimečnou životní etapu.

Podívat se na film

Kateřina & Daniel

highlights

V jednom z nejkrásnějších míst Staroměstské kotliny, na úbočí Rychlebských hor, si svou lásku slíbili Kateřina a Daniel. Divoká horská příroda nedaleko hranic s Polskem vytvořila skvělé podmínky na výměnu romantických slibů i nespoutanou svatební zábavu s DJem, na kterou bude nevěsta s ženichem vzpomínat ještě dlouho.

Podívat se na film

Kateřina & Jakub

highlights

Kateřina a Jakub si pro svůj velký den vybrali městečko Velké Bílovice – proslulou vinařskou obec v Česku, která se pyšní nekonečnými vinicemi i romantickou kapličkou sv. Cyrila a Metoděje. Tradiční oddání v kostele vytvořilo skvělý kontrast s divokou svatební zábavou, jejímž zlatým hřebem byl odjezd novomanželů v nablýskaném BMW.

Podívat se na film

DENISA & Honza

highlights

Dechberoucí příroda a romantika jako z pohádky. Takový byl svatební den pro Denisu a Honzu, kteří si slíbili věrnou lásku na rustikálním statku Ondříkovice v srdci Českého ráje. Romantická atmosféra obřadu brzy vystřídala bujará zábava s povedenými tanečními kousky, kteří novomanželé vystřihli přímo na parketu.

Podívat se na film

TERKA & DOMINIK

HIGHLIGHTS

Roky tajného plánování vedly k tomuto výjimečnému dni. Den, kdy si své „ano” řekli Tereza a Dominik. Pro tento okamžik si vybrali Strnadovský statek uprostřed malebné doliny blízko povltavských Sedlčan. Zlatým hřebem svatebního dne byla netradiční koblihová zábava a divoká party, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat.

Podívat se na film

BARBORA & PATRIK

svatba v zahraničí

Divoké vlny omývající písečné pláže a jemný vánek pohrávající si se šaty a závojem nevěsty – to byla exotická svatba Barbory a Patrika v indonéském Uluwatu. Nejkouzelnějším okamžikem celého dne byl svatební obřad odehrávající se na jedné z nejkrásnějších pláží s výhledem na nekonečný oceán.

Podívat se na film