JEDINEČKÉ SVATEBNÍ FILMY, které podtrhují

RADOST, ŠTĚSTÍ A SÍLU PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Vytvořte si vzpomínku, kterou ani čas neoslabí.

BARBORA & JAKUB

Svatební FILM

Ruku v ruce se rozhodli čelit všem vlnám v širém oceánu, nerovnostem na trailu a šlápnutí vedle na vysokohorské zasněžené cestě. Dva životy v život společný spojili Barbora a Jakub na krásném místě po boku svých nejmilejších a nejbližších. Svůj velký den si budou pamatovat jako ten nejkrásnější začátek společného života.

Podívat se na film

Kateřina & LADISLAV

Svatební film

Z jednoho jediného pohledu zjistíte, jak hluboké city k sobě chovají. Kateřina a Ladislav se rozhodli zpečetit svou lásku a vybrali si pro to okouzlující vyhlídku mezi šumavskými vrcholky. Dojemné svatební sliby a proslov oddávajícího zakončil ženich větou: Tak se tě dnes ptám, jestli se mnou chceš protančit životem? Společné „ano” pak odstartovalo zcela novou a výjimečnou životní etapu.

Podívat se na film

VENDULA & ALEŠ

highlights

V úzkém kruhu svých nejbližších si Vendy a Aleš řekli své ano a prožili s nimi den plný upřímnosti, pokory a úcty. Pro svůj den si vybrali místo, které díky své klidné lokalitě uprostřed lesa, v sobě ukrývá pocity harmonie a bezpečí. I když je vzdálené jen pár minut od Prahy, v tomhle kouzelném zákoutí s protékajícím potůčkem a šumění lesa, si nikdo ani nevzpomene na ruch velkoměsta. Jejich společná láska přišla jako blesk z čistého nebe a do života jim dodala nespočet pocitů co celý život hledali.

Podívat se na film

NIKOLa & RADEK

TRAILER, FILM

Dechberoucí den Nikči a Radka probíhal v nejkrásnějším zámeckém areálu České republiky. Uprostřed poetické krajiny obklopené vinicemi sídlí Vinařství Obelisk, kde si pár slíbil lásku a nekonečný společný život. Celý Lednicko-Valtický areál dokázal jen podtrhnout a spojit jejich nezapomenutelný den. Přání novomanželů bylo vytvořit soukromý film. Zároveň také chtěli sdílet svůj den i s ostatními, proto jsme jim vytvořili krátké video na sociální sítě.

Podívat se na film

DENISA & Honza

highlights

Dechberoucí příroda a romantika jako z pohádky. Takový byl svatební den pro Denisu a Honzu, kteří si slíbili věrnou lásku na rustikálním statku Ondříkovice v srdci Českého ráje. Romantická atmosféra obřadu brzy vystřídala bujará zábava s povedenými tanečními kousky, kteří novomanželé vystřihli přímo na parketu.

Podívat se na film

Kateřina & Jakub

highlights

Kateřina a Jakub si pro svůj velký den vybrali městečko Velké Bílovice – proslulou vinařskou obec v Česku, která se pyšní nekonečnými vinicemi i romantickou kapličkou sv. Cyrila a Metoděje. Tradiční oddání v kostele vytvořilo skvělý kontrast s divokou svatební zábavou, jejímž zlatým hřebem byl odjezd novomanželů v nablýskaném BMW.

Podívat se na film

BARBORA & PATRIK

svatba v zahraničí

Divoké vlny omývající písečné pláže a jemný vánek pohrávající si se šaty a závojem nevěsty – to byla exotická svatba Barbory a Patrika v indonéském Uluwatu. Nejkouzelnějším okamžikem celého dne byl svatební obřad odehrávající se na jedné z nejkrásnějších pláží s výhledem na nekonečný oceán.

Podívat se na film

LUCIE & PAVEL

FILM

Na začátku je vždy láska. Je to ten nejšlechetnější a nejhlubší cit, který společnými silami musí dál v životě růst. Lucie a Pavel svou lásku zpečetili ve svém rodném Valašsku s pomocí Boží. Prošli tak branou do života společně, jako partneři na celý život, jako rodina. Jejich den byl plný netradičních a divokých překvapení. Každý jistě sám posoudí, že tomuto páru rozhodně nebude chybět elán do života, adrenalin, štěstí a hlavně láska.

Podívat se na film